Benim Adım Melek 44.Bölüm 2. Fragmanı

REKLAMLAR

Benim Adım Melek 44.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Benim Adım Melek dizisinin yeni bölümü 16 Aralık Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Nehir Erdoğan ve Kutsi gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Benim Adım Melek bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/rgkhn

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Defne Ömer’in hiçbir şeyi hatırlamıyor olması sebebiyle yıkılırken, Ömer de kendi içinde bunun karmaşasını yaşamaktadır…

Suçu üstlenen Halil ve Mirza, Kenan’ın planı sayesinde hapisten çıkabilecek midir?

Kollarında bayılan Funda’yı hastaneye götüren Melek neyi öğrenecektir?

Seyran’ın geçmiş hayatından yankılar yaşayan Mithat, Seyran ve Banu arasında kendini nasıl bir dengede bulacaktır? Mithat Seyran’a yardımcı olması için bir kalfadan bahseder.

Aslı’nın babası kızını götürmek için Antep’e gelir. Babası Aslı’yı bulabilecek midir?

Locada olan tarihi eser mevzusu herkesin dikkatini Halil ve Mirza’ya yöneltmiştir. Kimileri locanın sorumluluğunu kaldıramayacaklarını düşünür. Ancak Seyit Ali ve Cumali ikisinin de arkasındadır. Seyit Ali zorunlu olarak seyahate çıkmak durumunda kalırken dükkanı oğullarına emanet eder.

Melek’in söyledikleriyle şoke olan Alpay eve gidip Funda’ya çıkışır. Aslı’nın gidişiyle kendini kandırılmış hisseden Kerem bahisçilerden yakasını kurtarabilecek midir? Defne Ömer’e ulaşmaya çalışır, onun bu çabaları Ömer’de neye sebep olacaktır?

10 Yorum Var

 1. İnci

  24 Aralık 2020 - 09:51

  Seyit Aliyi de öldürün oturup kendiniz izlersiniz yeter… Bu kadar acı!!!!! 😡

 2. Toprak

  24 Aralık 2020 - 05:34

  Süper bir dizi severek izlerken ömerin hafıza kayıbı iyice abartıldı sinir bozucu hale geldi ltfn artık normale dönsün ömer hafıza kayıplıgına tamam dedik ama bu kadar öfkeli olması izleyicileri diziden sogutmaya başladı ltfnnn düzeltin artıkk…

 3. Selen

  16 Aralık 2020 - 02:12

  Ömer Defne aşkı böyle olmamali artık bırakıyorum bende

 4. Anonim

  15 Aralık 2020 - 17:30

  Allah aşkına bir mantık, dizi ve filmlerde hafızasını kaybeden çok rol gördük. Reyting uğruna saçmalamayın defneye nedir davranışı. O kadar fotoğraf var bi bak. Sen aklını değil hafızanı kaybettin. Senaristler biz diziyi bırakmak üzereyiz.

 5. Incı

  13 Aralık 2020 - 19:51

  Ömer defne aşkı bozulmasin yaa sacmaliyo dizi cok uzuldum omer defneyi tanimiyo seyretmiycem bidaha

 6. Aybel

  13 Aralık 2020 - 15:39

  Ömerle defne askini bu hale getirerek diziyi mahvettiniz illa bir aşk hikayesine ikinci kadini sokmazsaniz olmaz degil mi artik diziyi izleyesim bile gelmiyor bu diziye bu senaryo yakismadi buyusunu bozdunuz

 7. Anonim

  13 Aralık 2020 - 14:37

  Diziyi berbat ettiniz bu ne ya .olse daha iyiydi.

 8. Anonim

  13 Aralık 2020 - 12:38

  Müthiş bir oyunculuk sergiliyorlar. hayranim hepsine konu güzel

 9. Izleyici

  13 Aralık 2020 - 11:53

  Zorla diziden soğutuyorsunuz insanı ömer öleydi daha münasip olurdu komik olmuş

 10. Hadiye Şentürk

  13 Aralık 2020 - 11:47

  Yeter ya melek ve çocukların ağladığı yetmedi mi kızını niye rahat bırakmadınız yetmiyor oğlanı da işinden edeceksiniz çocuk mongol değil annesini ağlatanlar illet sahibi edenler aslı kimki kendini tehlikeye atıyor seni sömüren bin tane yalan söyleyen dede düzeltiyor çocuklar bozuyor annelerini üzüyorlar anne sağlam olsa alpayı nesli ne yaparsın ömer de anneyi unutturdunuz sevdiğini unutturdunuz bizde diziyi unutuyoruz dram yapacağız diye dibe vurdunuz yazık ettiniz lütfen tamam kıza yardım etsin ama sevdiğine öyle davranması istemiyoruz meleğin dramı yeter

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.