Benim Adım Melek 45.Bölüm 2. Fragmanı

REKLAMLAR

Benim Adım Melek 45.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Benim Adım Melek dizisinin yeni bölümü 23 Aralık Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Nehir Erdoğan ve Kutsi gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Benim Adım Melek bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/y9ehm

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Defne, Ömer’in odasına girip kendisini ve geçmişini hatırlatmaya çalışmış, ancak tüm gayretine rağmen Ömer hiçbir şey hatırlayamamış ve şiddetle Defne’yi kolundan tutup odasından çıkarmıştı.

Bu olayın üzerine bütün aile çaresizlik içinde Ömer’in durumuna donup kalır. Cumali mahcup bir şekilde özür dilerken,  Zümrüt öfkeyle söylenir. Defne ise gözyaşları içinde annesiyle beraber konaktan ayrılır.

Zümrüt bu durumu bahane ederek en başından bu yana onaylamadığı Ömer ve Defne’nin evliliğine engeller koymaya çalışacaktır.  Zümrüt, Defne ile Ömer’in arasına nasıl bir engel koyacaktır?

Mithat, Sami ve adamlarından Kerem’i kurtarır ancak ikisi de hırpalanmıştır. Mithat meselenin ne olduğunu anlamazken, Kerem bahis maçlarında oynadığını açık etmek istemez.

Funda Melek’in Alpay’a hamile olduğunu söylemesine sinirlenir. Funda bu çocuğu doğurmak konusunda kararsızdır çünkü Alpay’ın nasıl bir baba olduğu ortadadır.

Ömer Defne’nin defterini bulur ve okumaya başlar. Antikacıları locaya yönlendirenin Kenan olduğunu öğrenen Halil bu durumu nasıl karşılayacaktır? Kenan, Vildan’a ulaşmaya çalışır. Oğlunun derdiyle uğraşan Vildan, Kenan’a nasıl karşılık verecektir? Emre’nin çektiği görüntüler karşısında kerem ne yapacaktır? Gülşad’ı Ömer’in yanında gören Defne durumu nasıl karşılayacaktır?

5 Yorum Var

 1. Anonim

  22 Aralık 2020 - 19:56

  Bitmesin Benim Adım Melek ömer defne aşkı bitmesin ne olur

 2. Zeynep

  21 Aralık 2020 - 06:43

  Melek dizisi bitmesin

 3. Anonim

  21 Aralık 2020 - 06:43

  Melek dizisi bitmesin Zeynep

 4. Anonim

  21 Aralık 2020 - 04:31

  Bu kadarda pes yani ya.

 5. Melek

  21 Aralık 2020 - 00:42

  Seyran’ın arkadaşı da dost mu düşman mı belli değil. Fitneci, kıskanç, art niyetli, ikiyüzlü kadının biri. Seyran’ı kıskandığı için sürekli fitne veriyor, onun kafasını karıştırıyor ve onu kocasına karşı dolduruyor. Bir yandan da alttan alttan sanki Mithat’a ilgi duyuyor. Bu kadın yüzünden Seyran’la Mithat’ın evliliği yakında biter.

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.