Benim Adım Melek 48.Bölüm 2. Fragmanı

REKLAMLAR

Benim Adım Melek 48.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Benim Adım Melek dizisinin yeni bölümü 13 Ocak Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Nehir Erdoğan ve Kutsi gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Benim Adım Melek bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/myf2l

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Alpay Funda’ya ulaşamadıkça Kenan’ın gitmesine engel olamadıklarını düşünüp gerilmektedir. Oysa Funda mektubu zamanında yetiştirmiştir. Kenan mektubu okuyunca gitme kararından vazgeçecek midir?

Ömer odasına kapanmış Defne’nin defterini okur. Donör haberi kulaktan kulağa dolaşırken Alpay donör evraklarıyla uğraşmaktadır. Ömer, Defne ve Gülşad Halfeti’ye gittiklerinde olağanüstü bir durumla karşılaşırlar. Bu durumun Ömer’deki yankısı ne olacaktır?

Spor kulübü Kerem’le ilgili kararını verir. Alpay hastaneye yatmış gibi görünmek amacıyla birkaç gün ortadan kaybolacaktır, bu sebeple kurduğu oyun ortaya çıkacak mıdır?

Melek’in donörü olduğunu söyleyen Alpay Halil’den bir bedel ister. Onun istekleri karşısında Halil ne yapacaktır? Melek nakil öncesi hazırlıklar için hastaneye yatar, tüm ailesi ve dostları ona destektir. Cumali ve Seyitali Halil ve Melek’e moral olması için nasıl bir sürpriz hazırlarlar?

8 Yorum Var

 1. Anonim

  14 Ocak 2021 - 11:06

  Ya bu alpay çıksın diziden yada rahat bıraksın melek’i böyle sacmalikmi olur entrika salakca

 2. Anonim

  13 Ocak 2021 - 16:14

  Alpay BOYLE yaparsa reyting bayağı duser

 3. Anonim

  13 Ocak 2021 - 15:49

  Dizi çok güzel güzelde iyi giden hiç birşeyin olmamasıda ayrı sıkıntı güzel şeyler artık

 4. Mınure

  13 Ocak 2021 - 11:51

  Gerçekten bu alpayin yaptiklarindan bıktık bir kerede baba gibi davransin iyilik yapsın sıktı artık bende izlemek istemiyorum

 5. Anonim

  11 Ocak 2021 - 23:47

  Yukarıdaki yoruma katılıyorum konu çok dağıldı yapılan kötülükler bir zincir halinde devam ediyor açığa çıkan birşey yok, sıktı.

 6. Anonim

  11 Ocak 2021 - 21:27

  Allah bildiği gibi yapsın seni pis Alpay bı geberemedin gittin.

 7. Melek

  11 Ocak 2021 - 19:56

  İyilerin hayatını ve kaderini getirip getirip kötülerin eline bırakmıyor musunuz, insanda izleme hevesi kalmıyor. Yemin ederim, bu Alpay denen şahsiyetsizin dümenlerinden ve kendi yetersizliklerinin acısını başkalarından çıkarmasından çok sıkıldım. Şu andan itibaren diziyi izlemeyi bırakıyorum.

 8. Zahide Sayın

  11 Ocak 2021 - 16:26

  Muhteşem bir dizi çarşamba gününü heyecanla bekliyorum

Bir Cevap Yaz

 

Dikkat: Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır.

 

 

Aşağıdaki kutuya bir isim veya rumuz (takma isim) yazınız.

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.