Benim Adım Melek 49.Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR

Benim Adım Melek 49.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Benim Adım Melek dizisinin yeni bölümü 20 Ocak Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Nehir Erdoğan ve Kutsi gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Benim Adım Melek bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/2mbnh

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Halil, Alpay’ın ailesiyle ilgili bir bedel ödemesini istemesi üzerine sinirlenir. Cumali ve Seyit Ali’yi yüzüklerle gören Melek mahcup ve mutlu olur. Ömer’in bir şeyler hatırlaması üzerine heyecanlanan Defne ona kurtardığı kişinin neden dedesini çağrıştırdığını açıklar. Defne’nin Ömerlerle olduğunu öğrenen Zümrüt duruma el atmaya çalışır, Ömer için farklı bir gelecek hayali olan Zümrüt başarılı olabilecek midir?

Kadriye dükkan hazırlıklarına başlamıştır ancak Mahmut bu durumdan hoşnutsuzdur. Ömer hiçbir şey hatırlamasa da, Defne’ye karşı bir şeyler hissetmektedir. Ömer ve Gülşad bir plan yaparlar. Ancak Zümrüt’ün elinin değmesiyle işler karışır. Defne, Gülşad’a neden ve nasıl bir tepki verecektir? Kadriye dükkan hazırlıklarını bitirmişken, açılışa ne engel olacaktır? Nakilden sonra her şey yoluna girer diye düşünülürken, hiç umulmadık bir sorun Melek’i beklemektedir.

7 Yorum Var

 1. Rmsdmn

  17 Ocak 2021 - 16:35

  Donörün Alpay olup olmadığını öğrenemiyor mu Doktorundan ? Böyle olunca seyirciyi de farklı bi konuma sokuyorsunuz .Yani ne verirsek razı olur ..Bi uyarı : çok severek izliyoruz ancak böyle basitleştirirseniz alternatiflere yönelir seyirci… Saygılar..

 2. Derrellem

  15 Ocak 2021 - 08:02

  Bu tür filmler fazla uzun sürmez konum hep aynı

 3. Naz

  14 Ocak 2021 - 18:47

  Yorumlara katılıyorum severek izledigim dizi sıkmaya başladı artık sürekli gözyası offfff evlensin şu sevenler artık. ah.utla kadriyede olmasa yandık barı onlara gülüyoruz

 4. Anonim

  14 Ocak 2021 - 11:33

  Saçmalamadan götüremiyor musunuz diziyi bu nedir ya basit dizilere döndü, Alpay yem atıyo Halil hoop atlıyo sazan gibi… Eski dizinin havası yok, artık sıkıcı olmaya başladı. Silkinde kendine gel senarist…

 5. Anonim

  14 Ocak 2021 - 08:13

  Tam bir yeşil Çam klasiği aşın artık bunları dizi içerisinde başka maceralar bulun

 6. İzleyici

  14 Ocak 2021 - 08:06

  Yapmayın artık bu kadar, bir şey de yolunda gitsin

 7. Meani

  14 Ocak 2021 - 04:57

  Tam bir Yeşilçam filmleri gibi bizim hiç değişmez Türk filmi uyarlaması gerçek hayatta bu kadar aşık olup evlenemeyen var mi niye mutlu olmaya izin verilmiyo degismez şey tam mutlu olalım derken bozan insanlar bu bizim kültürümüz olmuş. Çok sıkıcı onun için seyretmeye karar verdim.

Bir Cevap Yaz

 

Dikkat: Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır.

 

 

Aşağıdaki kutuya bir isim veya rumuz (takma isim) yazınız.

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.