Benim Adım Melek 50.Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR

Benim Adım Melek 50.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Benim Adım Melek dizisinin yeni bölümü 27 Ocak Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Nehir Erdoğan ve Kutsi gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Benim Adım Melek bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/2bdlt

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Alpay, Halil’e Melek’le taktığı yüzüğün hesabını sorarken Melek kötü durumdadır. Aile hem Melek’in durumu hem Kadriye’nin erken doğum riski sebebiyle telaş içerisinde kalır. Gülşad ise Ömer’in hevesle hazırladığı sürprizin mahvolmasından ötürü kendini suçlu hissetmektedir. Sürprizin bozulmasında karısının payı olduğunu anlayan Cumali, Zümrüt’e hesap sorar. Bu arada Vildan, Zümrüt’ün yaptıklarından ötürü bir çözüm aramaya başlar. Zümrüt, Defne ve Ömer’e engel olmaya çalışırken kendini hiç ummadığı bir durumda bulur.

Kader, evlat sahibi olmak isteyen Mahmut ve Kadriye’ye bu sefer gülecek midir? Halil Alpay’dan ötürü çaresizlik içinde kalmıştır. Melek ise onun bu halini kendince anlamlandırmaya çalışır. Defne’ye hayallerinin peşinden gidebileceği bir yol açılır. Karadağlar ve Şirhanlar yirmi sene önceki heyecanlarını tekrar yaşayıp yeni bir sayfa açmak için hazırlanırken Melek ve Halil nasıl bir durumla karşı karşıya kalacaktır?

15 Yorum Var

 1. Masum

  25 Ocak 2021 - 09:47

  En çok Hatice’nin lâf taşıması yalan yanlış anlatması ve gelinin her duyduğunu anlatması ortalığı karıştırdı, Halil Alpayın oyunlarına kanıyor, Alpay, zümrüt cezalarını bulmalı.

 2. Gezm

  24 Ocak 2021 - 14:45

  Lütfen iyileri hep salak yerine koymayın şu dizi de ya. Sanki o kadar setin üstesinden gelen Halil Alpay in saçma sapan oyununa kanıyor. Yeter biraz da iyiler kazansın.

 3. Sevilyıldız

  24 Ocak 2021 - 12:24

  Bu dizi hiç bitmesin yada mutlu sonla bitsin

 4. Anonim

  23 Ocak 2021 - 09:45

  Allah aşkına yeter artık melek yerine zümrüt ölsün bir alper iki ölsün artık bu kadar saçmaladılar bir dizide ağlamaktan başka birşey yok ömer hatırlasın artık çok seviyordum bu dizigi artık bakmayacağım saçmaladı.

 5. Çaresiz kul

  23 Ocak 2021 - 06:47

  Dizi veya film bir başlıyor ağlamakla bitiyor halen aglaniyor hiç sevmediğim şeyler lütfen çok rica ediyorum birde bazı dizilerde çok silah insan öldürme ne kadar kolay geliyor sanki marifetmis gibi böyle olmamalı çok ağır ilerleyen konuşmaları izleyicileri bir bayan bir daha ayrılmam diyen kişiler var senaristler olukunda ona göre yazsınlar izleyiciler bıkmadan usanmadan izlesin 😤😤

 6. Nurcan

  22 Ocak 2021 - 18:24

  Ömer de saçmaladı yüzüğü. Dilşad de etmesi. Kadriye in görmesi olmamış. İçimiz karardı bu sıkıntılı günlerde. Biraz hareketlensin dizi.

 7. Ali

  22 Ocak 2021 - 17:37

  Bu Alpay’ın yaptıkları çocuk oyunu çok basit, herkesle kedinin fareyle oynadığı gibi oynuyor, hele en son Halil’i kandırışı, tamam kötü adam da karşısındakiler aptal yerine konuyor.

 8. Anonim

  22 Ocak 2021 - 13:07

  Yeter artık bu dizi başladı başlayalı mutsuzluk gözyaşı zümrüt çıkarsınlar diziden Halil çok anlamsız bir iş yapıyor Alpaya kanıyor bu da dizinin, akışını bozmuş zümrüt ailesine karşı çok merhametsiz dizide görmek istemiyor izleyici

 9. Anonim

  22 Ocak 2021 - 09:50

  Artık meleğin iyi olması gerek.
  Gerçekten bıktık kenanın da en güvendiği insanın ona yaptıklarını görmesini ve onun da mutlu olmasını istiyorum.

 10. Ümran

  21 Ocak 2021 - 17:55

  Onca saçma sapan dizi varken tam bir aile dizisi. kimse orasını burasını açmadan başarıyorlar hem de. başka diziler de ki ailevi ilişkilerin yerin dibinde olmasına rağmen benim adım melek tam bir Anadolu dizisi hayat hikayemiz. harika bir dizisin bitme olur mu?

 11. Anonim

  21 Ocak 2021 - 16:30

  Artık yani meleğin iyi olmasını Kadriye’nin bebeklerini heyecanla bekliyorduk ama olmuyor zümrüt karakterine sinir oluyom halil aptallık yapıyor neden hemen inandı alpaya

 12. Ayşe

  21 Ocak 2021 - 16:28

  Artık son olsa iyice saçmaladılar artık

 13. Ommer06

  21 Ocak 2021 - 16:17

  Yeter artık bıktık mutsuzluklaedan artık seyretmeyecem bu nasıl senaryo zaten gergin ortamdayız

 14. Fatina

  21 Ocak 2021 - 15:47

  Diziyi çok saçma bir hale getirdiler. halil bu kadar zekasiz mi ki hemen Alpay a kanıyor. ayrica artık mutlu olmalılar çok acı çektiler melek de sağlığına kavuşmalı alpayin maskesi dusmeli

 15. Hadiye Şentürk

  21 Ocak 2021 - 11:01

  Melek mutlu olacak derken yine bir engel bu duruma gelmesi için bir sene bekledik yine sorun uyumlu ise iyi olunuyor melek niye mutlu olsa başka olaylar gelmişse hastalıkla oynamayın ilik bulunması erkenden sonu iyi olmayacağı belliydi sizde olaylar çok yavaş ilerliyor.

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.