Benim Adım Melek 56.Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR

Benim Adım Melek 56.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TRT 1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Benim Adım Melek dizisinin yeni bölümü 10 Mart Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Nehir Erdoğan ve Kutsi gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Benim Adım Melek bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/odb1e

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Defne’yi konağa geri getirmeye çalışan Zümrüt tam başaracakken olan biteni öğrenen Ömer’in verdiği karar her şeyi içinden çıkılmaz bir hale sokacak.

Herkes Alpay ölecek mi diye korkuyla beklerlerken sonunda iyi haber gelir. Alpay uyanır. Ancak Halil’in hapisten kurtulması Alpay’ın vereceği ifadeye bağlıdır. Kenan Vildan ile karşılaşır ve sonunda onunla konuşur. Bu konuşmadan sonra Kenan, kendisini aşkla beklediğini sandığı Vildan’ın mektuplardan haberi bile olmadığını öğrenebilecek midir? Şirhanlar ve Karadağlar Alpay’ı ifade konusunda ikna etmeye çalışırken yalnız değillerdir. Kenan da Alpay’ı sıkıştırır. Her attığı adımda karşısında Kenan’ı bulmaktan sıkılan Alpay, Kenan’dan kurtulmak için nasıl bir plan yapacak? Cumali, Seyitali ve Kerem birbirlerinden habersiz Alpay’ı ifade konusunda ikna etmek için konuşmaya giderler. Hangisinin söyledikleri Alpay’ın kararında etkili olacak?

2 Yorum Var

  1. Zübeyde

    7 Mart 2021 - 10:13

    Öyle bir anda ayakkabi çikarmak kimin aklına gelirki ocuk yok olmuş

  2. Fatma

    4 Mart 2021 - 19:22

    Güzel bir dizi Nurcan hatta bütün ekip çok güzel oynuyorlar Seyfettin in babasını kız kardeşini cikarmissiniz onlarda diziye çok güzel ahenk katıyordu Tam bir aile dizisi. Lutfen gözlerimizden kaçmadı geçen üç Mart akşamı yayınlanan bölümde kadriyenin kocası Seyit Ali’yi ararken maşallah evin Altını üstüne getirdi ayakkabı ile çok saçma biz evlerimizde ayakkabı ile gezmiyoruz. Lütfen dalga geçmeyin daha saygılı olsunlar

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.